Akikre büszkék vagyunk!

 

2018/19 tanév

Pengő Panna Lili 6.a

Horváth Liliána 2.a

A 2018. október 28-án megrendezett Családi Sportnap rajzversenyén tanulóink is a díjazottak között voltak:

              Pengő Panna I. helyezett

              Horváth Liliána III. helyezett

Mezei Valentina Barbara 7.a

A 2018. október 28-án megrendezett Családi Sportnap rajzversenyén Mezei Valentina Barbara a HRSE különdíjasa lett.

 

2017/18 tanév

Polyák Virág 6.a

Varga Lilla 6.a

Tóth Letícia 6.a

Svalecz Gergő Dávid 6.a

Az Osváth Pál halálának 110. évfordulója alkalmából rendezett vetélkedőn I. helyezést értek el.

Felkészítő tanár: Nagy Zoltánné

Balog Mária 7.a

"Horgászélmény a nyári szünidőben" című rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott.

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika

Madarász Roland Tibor 5.a

"Horgászélmény a nyári szünidőben" című rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott.

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika

Rácz Erik 8.a

"Horgászélmény a nyári szünidőben" című rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott.

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika

Balogh Vivien 5.a

Seres Brenda Mónika 5.a

Gertner Maja Cintia 5.a

Kolozsvári Tamás 8.a

"Horgászélmény a nyári szünidőben" című rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott.

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika

 

 2016/17 tanév

Reichardt Natália 8.a

"Az Egri Borvidék" rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott.

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika

   Rácz Erik 7.a  

"Az Egri Borvidék" rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott.

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika.

   Gertner Réka 7.b  

"Az Egri Borvidék" rajzpályázaton elért eredményéért oklevelet kapott!

Felkészítő tanár: Ráczné Karádi Erika

 Magyari Roxána Laura 6.a

Rácz Rozália 6.a

Szabó Tamás 6.a

Fábián Dominik 6.a

Rácz Dávid 6.a

Magyari Ödön Márk 6.a

Arany János születésének 200. évfordulójának témájában meghirdetett "Aranyos Vitéz" rajzpályázaton elért eredményükért emléklapot kaptak.

Felkészítő tanár: Ceglédiné Kántor Beáta